Neden Aslan Oto Kiralama

 Değerli müşterilerimiz Alaşehir Oto Kiralama firmaları arasında bulunan Aslan Rent A Car firma sahibi olarak sizlere araç kiralama hizmetleri hakkında birkaç söylemde bulunacağım.

   Alaşehir Kiralık Araba sektöründe müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen , bu işi sadece para kazanma mesleği olarak görmek yerine isim değerini daima üst seviyelerde tutmayı hedefleyen Rent A Car‘cı olarak sizlere Alaşehir Oto Kiralama firmaları arasında hizmet vermekteyiz.

   Müşteriye “araba ver , para kazan” felsefesi ile kiralama parasını alıp , aracı vererek , aracın gelmesini beklemekle bu işin sürdürülmemesi gerektiği görüşündeyim.

   Alaşehir Ucuz Araç Kiralama denildiğinde , kaliteli , yeni ve bakımlı araçlarımızın yanı sıra aynı zamanda üstün teknolojik altyapımızla sizlere yukarıda belirtmiş olduğum “araba ver , para kazan” felsefesinden daha fazlasını sunmaktayız.

   Bu konuya değinecek olursak , hizmet vermiş olduğumuz Alaşehir Kiralık Araç firmaları  arasında müşterilerimizden gidilecek olan rota bilgilerini kiralama esnasında öğrenerek aracın hangi rota da ilerlediğini kiralama süresi boyunca takip ederek aracın farkında olmadan kaçırılma çalınma gibi durumlarda mağdur kalınmaması için siz değerli müşterilerimizi arayarak durum teyidi alıyor eğer ki gerçekleştirilen rota eylemi , sizlerin bilgisi dışında ise olay emniyet güçlerine intikal edip kiralama gününüzün deyim yerindeyse berbat olmaması için aracı olduğu yerde hemen sistemimizden kilitliyoruz. Böylelikle sizden araç fazla uzaklaşmadan araca erişebilmenizi sağlıyoruz.

   Kiralamış olduğunuz Alaşehir Aslan Rent A Car firmamıza ait olan aracı çalma girişiminde bulunan hırsız ise dolayısıyla araç ilerlemediği için olduğu yerde bırakıp kaçarak araçtan uzaklaşıyor , sizde gidip aracı yerinden alarak işlerinize devam edebiliyorsunuz , Özel eşyalarınızda elbette bizim için önemlidir. Araçta bulunan özel eşya çalınması gibi durumlarda emniyet güçlerine haber verip şikayette bulunabilirsiniz. Fakat emin olun ki aracı çaldırmanın kiralayan kişi açısından sorumlulukları çok ağırdır. Böyle bir mağduriyetin yaşanmaması için Alaşehir Kiralık Vasıta firmalarından birisi olan Aslan Oto Kiralama firma sahibi olarak bu hususa çok dikkat etmekteyim.

    Bir diğer husus ise hız aşımı. Genelleme yapacak olursak otomobiller için aksini gösterir trafik işaret ve işaretçisi bulunmadığı takdirde hız sınırımız 120 km/s dir. Sizin cebinizden çıkacak olan fazladan 1 kuruş para bizim cebimizden çıkacakmış gibi düşünerek , seyahatleriniz esnasında , hız sınırlarını aşmanız halinde birinci önceliğimiz olan hem can güvenliğiniz hemde mal güvenliğimizin yanı sıra radar hususunda cezaya maruz kalınmaması için sizleri telefon aracılığıyla arayarak hızınızı düşürmenizi öneriyor bu hususa Alaşehir Ucuz Kiralık Araba firmalarından birisi olan Aslan Oto Kiralama olarak özen gösteriyoruz.

   Araç kiralayan müşterilerimizin Araba Kiralama Alaşehir firmaları arasında olan Aslan Rent A Car firması olarak , kiralamış olduğu araçtan tam anlamıyla memnun kalabilmesi için aracı teslim etmeden önce içini ve dışını yıkatıp temizleterek ferah ve nezih bir ortam sunma düşüncemizle her müşterimize aynı prosedürü uyguluyoruz.

Yolda kalıp mağdur olmamanız için tüm araçlarımızın lastik , genel sıvı ve diğer periyodik bakımlarını Aslan Rent A Car olarak düzenli bir şekilde yaptırıyoruz.

   Alaşehir Kiralık Araba firmaları arasında müşteri memnuniyeti politikamıza istinaden özel gün ve zamanlarınızda şoförlü araç teminimiz mevcut olup gece veyahutta gündüz dilediğiniz vakitte 7/24 her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanıma sahibiz.  Örneğin: Adnan Menderes Havaalanına yolcu getir götür hizmeti , düğün organizasyonlarınızda şöförlü araç temini vb.

   Kiralama işleminiz sona erdiğinde ise aracı teslim ettikten sonra sizi ofisimizden uğurlamak yerine gidecek olduğunuz ev , iş veyahutta başka bir yere makul uzaklıkta olduğu takdirde kendimiz götürerek memnuniyetinizi en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

   Alaşehir Kiralık Araç firmaları arasında bulunan Aslan Oto Kiralama firmamızdan araç kiralayarak sizlerinde ASLAN RENT A CAR ayrıcalıklarından yararlanıp Araç Kiralama sektörüne ilişkin olan vizyonumuzu görmenizi içtenlikle temenni ederim.

Saygılarımla..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir