Can Güvenliğiniz Bize Emanet !

Değerli misafirlerim : Aslan Oto Kiralama firma sahibi olarak sizlere bu yazımda , kuruluşumuzdan bu yana daha güvenli seyahat edebilmenize ve kullanacak olduğunuz araçlarımızla gönül rahatlığıyla yola çıkabilmenize dair tereddütünüzün kalmaması için birkaç söylemde bulunmak istiyorum.

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle birlikte bugünden itibaren hizmet vermiş olduğumuz Alaşehirde kış lastiği uygulamasına geçmiş bulunmaktayız. Zorlu iklim koşullarında gerek yağmur gerek kar olsun her türlü olumsuz şartlarda kullanmış olduğumuz lastiğin önemi daha fazla artmaktadır.

Alaşehir rent a car firmaları arasında bulunan Aslan Oto Kiralama firma sahibi olarak altını çizmek isterim ki trafikte %80’imiz öndeki seyir halinde bulunan araçla yakın takibe yatkın , hız sınırlarına gerekli hassasiyeti göstermeyen bireylerden oluşmaktayız. Hal böyle olunca işin içine birde zorlu iklim koşulları eklenince kaza riski hat safhaya çıkmaktadır.

Alaşehir Kiralık Araba firmalarından birisi olan Aslan Rent A Car firması olarak vakti geldiğinde tüm olması gereken bakımları ve ekipmanları araçlarımıza tedarik ederek , yolculuğa çıktığınızda mağdur olmamanız için olması gereken her şeyi uygulamaya geçirmekteyiz.

Bugün de yeniliklerimizden bir tanesi olan kışlık lastiklerimizin gelmeye başlamasıyla son model konforlu araçlarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan onur duyar Aslan Oto Kiralama ayrıcalığıyla firmamıza uğramadan araç kiralamamanızı içtenlikle tavsiye ederim.

Saygılarımla…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir